Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Image
ja: 画像

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Continue
ja: 継続

en: Never
ja: なし

en: 1 day
ja: 1日

en: Media
ja: メディア

en: Token
ja: トークン

en: Source
ja: ソース

en: Video
ja: ビデオ

en: Permalink
ja: パーマリンク

en: 12 hours
ja: 12時間

en: No media available.
ja: 利用可能なメディアがありません。
