Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Never
kk: Ешқашан

en: 1 day
kk: @count күн
