Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Image
lv: Attēls

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Never
lv: Nekad

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Media
lv: Multivide

en: By
lv: Autors

en: Token
lv: Marķieris

en: Source
lv: Avots

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.
