Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Continue
ml: തുടരുക
