Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
