Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Never
mr: कधीही नाही

en: 1 day
mr: १ दिवस
