Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Source
my: ရင်းမြစ်
