Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Media
ne: मिडिया

en: Source
ne: स्रोत
