Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Never
pl: Nigdy

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: By
pl: Przez

en: Token
pl: Wzorzec

en: Source
pl: Źródło

en: Video
pl: Wideo

en: 4 hours
pl: 4 godziny

en: Permalink
pl: Adres

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: No media available.
pl: Brak mediów
