Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Image
fa: تصویر

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Continue
fa: ادامه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Media
fa: رسانه

en: Token
fa: توکن

en: Source
fa: منبع

en: Video
fa: ویدیو

en: Permalink
fa: واصلی ثابت

en: No media available.
fa: هیچ راسانه ای موجود نیست.
