Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Add
ps: زیاتول

en: Continue
ps: دوام

en: Never
ps: هيڅکله

en: Media
ps: رسنۍ

en: Source
ps: سرچينه
