Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Continue
ro: Continuare

en: Never
ro: Niciodată

en: 1 day
ro: 1 zi

en: By
ro: De

en: Token
ro: Simbol

en: Source
ro: Sursă

en: Permalink
ro: Link permanent

en: No media available.
ro: Nu există suport media disponibil.
