Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Image
ru: Изображение

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Timestamp
ru: Время

en: Continue
ru: Продолжить

en: Never
ru: Никогда

en: 1 day
ru: 1 день

en: Media
ru: Мультимедиа

en: By
ru: Автор:

en: Token
ru: Токен

en: Source
ru: Источник

en: Video
ru: Видео

en: 4 hours
ru: 4 часа

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: No media available.
ru: Мультимедийных файлов не найдено.
