Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Label
si: ලේබලය

en: Continue
si: පෙරට යන්න
