Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Never
sk: Nikdy

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Media
sk: Médiá

en: Source
sk: Zdroj

en: 4 hours
sk: 4 hodiny

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Add token
sk: Pridať zástupcu

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.
