Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Never
sq: Asnjëherë
