Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Timestamp
sr: Временска ознака
