Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Image
tr: Resim

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Continue
tr: Devam et

en: Never
tr: Asla

en: 1 day
tr: @count gün

en: Media
tr: Medya

en: By
tr: Yazar:

en: Token
tr: Simge

en: Source
tr: Kaynak

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: No media available.
tr: Ortam yok.
