Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Media
ug: مېدىيا

en: Source
ug: مەنبە
