Instagram Entity Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Image
uk: Зображення

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Continue
uk: Продовжити

en: Never
uk: Ніколи

en: 1 day
uk: 1 день

en: Media
uk: Медіа

en: By
uk: від

en: Token
uk: Замінник

en: Source
uk: Джерело

en: Video
uk: Відео

en: 4 hours
uk: 4 години

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Add token
uk: Додати замінник

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: Token ID
uk: ID замінника

en: No media available.
uk: Мультимедійних файлів не знайдено.
