IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Format
ast: Formatu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
