IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Linked to content
bo: ནང་དོན་ལ་སྦྲེལ་ཟིན
