IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Format
cs: Formát

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: color
cs: barva

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem
