IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Format
el: Μορφή

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: color
el: χρώμα

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο
