IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Format
et: Vorming

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: color
et: värv

en: All Images
et: Kõik pildid

en: Linked to content
et: Link sisule
