IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Format
hr: Oblik

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: color
hr: boja

en: All Images
hr: Sve slike

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem
