IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Behavior
id: Perilaku

en: color
id: warna

en: Linked to content
id: Ditautkan ke konten
