IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Format
ka: ფორმატი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
