IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Format
ku: فۆرمات

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: color
ku: ڕه‌نگ
