IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Format
my: ပုံစံ

en: Media
my: မီဒီယာ
