IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut
