IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Format
sl: Oblika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: color
sl: barva
