IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: color
ta: நிறம்

en: Linked to content
ta: உள்ளடக்கத்துடன் தொடர்பிலுள்ளது
