IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Format
te: ఆకృతి

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
