IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Format
tr: Biçim

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: color
tr: renk

en: Linked to content
tr: İçeriğe bağlantılı

en: Region: @region
tr: Bölge: @region
