IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Format
uk: Формат

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Quality
uk: Якість

en: Rotation
uk: Обертання

en: Behavior
uk: Поведінка

en: color
uk: колір

en: All Images
uk: Усі зображення

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Static image
uk: Статичне зображення

en: Region: @region
uk: Область: @region
