IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Format
ar: التنسيق

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: All Images
ar: كل الصور

en: Linked to content
ar: مرتبط بالمحتوى
