IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Format
be: Фармат

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Linked to content
be: Звязаны са змесцівам
