IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Format
bg: Формат

en: Media
bg: Медия

en: color
bg: цвят
