IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম
