IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Behavior
da: Opførsel

en: color
da: farve

en: All Images
da: Alle billeder

en: Linked to content
da: Linket til indhold
