IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Yes
es: Sí

en: Format
es: Formato

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: Quality
es: Calidad

en: Behavior
es: Comportamiento

en: Linked to content
es: Vinculado a contenido

en: Format: @format
es: Formato: @format

en: Region: @region
es: Región: @region
