IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Format
fi: Muoto

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Rotation
fi: Kierto

en: color
fi: väri

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön
