IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Quality
fr: Qualité

en: Behavior
fr: Comportement

en: color
fr: couleur

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Dimensions: @dimensions
fr: Dimensions : @dimensions

en: Format: @format
fr: Format : @format

en: Static image
fr: Image statique

en: Region: @region
fr: Région : @region
