IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Format
gl: Formato

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido
