IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Format
hi: प्रारूप

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Media
hi: मीडिया

en: color
hi: रंग

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक
