IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Format
hu: Formátum

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: color
hu: szín

en: All Images
hu: Összes kép

en: Linked to content
hu: Hivatkozva a tartalomra

en: Format: @format
hu: Formátum: @format

en: Region: @region
hu: Régió: @region

en: Behavior: @behavior
hu: Viselkedés: @behavior

en: grey
hu: szürke
