IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Linked to content
hy: Հղում դեպի բովանդակություն
