IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Format
is: Stílsnið

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni
