IIIF Image Field (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Yes
it: Sì

en: Format
it: Formato

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: color
it: colore

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto
